Професійні конкурси

Дата: 9 лютого 2023 о 12:26, Оновлено 25 травня 2023 о 10:07

Участь педагогічних працівників закладу у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

"УЧИТЕЛЬ РОКУ"

2018-2019

Крук  Тетяна Валентинівна  була учасницею конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Українська мова та література».

2019-2020

Учасниками зональних змагань І туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року -2019» були: вчитель предмету «Захист Вітчизни» Скригун Петро Микитович та вчитель предмету «Основ здоров’я» Курова Марія Миколаївна за результатами конкурсних випробувань («Самопредставлення», «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності») члени журі оголосили фіналістів. Лауреатом конкурсу став учитель предмету «Захист Вітчизни» - Скригун П.М.

2020-2021

У листопаді 2019 року на базі Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – колегіум» відбувся І (зональний) тур конкурсу «Учитель року - 2020». Маринкевич Любов Григорівна, вчитель історії,  за результатами конкурсеих випробувань зайняла І місце і представляла свій досвід роботи у ІІ турі Конкурсу.

2021-2022

У листопаді 2020 року в м.Жашків відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Українська мова і література» у дистанційному режимі. Нашу   громаду представляла вчитель української мови і літератури Лементар Ольга Володимирівна.  За результатами конкурсу Ольга Володимирівна нагороджена Дипломом лауреата.

ІІІ Міжнародний  конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти «Українознавчі пріоритети освітнього процесу"

2022-2023

І МІСЦЕ в номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу здобула
МУДРАК ЛЮДМИЛА АНДРІЇВНА, заступник директора з виховної роботи  за розробку заходу до річниці з початку повномасштабної війни з російською федерацією «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі»

Дипломом за ІІІ МІСЦЕ нагороджена ЛЕМЕНТАР ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА, вчитель української мови та літератури   за розробку «Люби й вивчай свій рідний край».

Обласний конкурс педагогічних ідей «Територія STEM»

2021-2022 н.р.

Дипломами І  ступеня нагороджені :

Дацюк Наталія Миколаївна, заступник директора з НВР, вчитель історії   за авторську розробку сайту: «Гроші: фінансова свобода чи …?! »,

Лементар Ольга Володимирівна,вчитель української мови і літератури за сайт:« Копійка гривню береже: про гроші: і не тільки…?!».

Обласний конкурс на кращий електронний освітній ресурс

2021-2022 н.р.

Авторський колектив закладу (Дацюк Наталія Миколаївна, Мудрак Людмила Андріївна, Маринкевич Любов Григорівна, Лементар Ольга Володимирівна, Атаманчук Марія Петрівна, Магдич Катерина Іванівна, Бадюк Раїса Володимирівна, Коломієць Лариса Володимирівна, Титоренко Тетяна Олександрівна, Прилуцька Людмила Петрівна, Крук Тетяна Валентинівна) зайняв І місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс - сайт на тему «STREAM-MONEY» – гроші, фінансова грамотність, родинний бюджет.

Березовська Катерина Вікторівна, вчитель математики та інформатики зайняла ІІ місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс за серію цифрових ресурсів із теми «Об’ємні геометричні фігури. 5 клас».

Шваюк Ірина Миколаївна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури зайняла ІІІ місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс за серію цифрових ресурсів із теми «Ніл Гейман. «Кораліна».

2022-2023 н.р.

ІІІ місце

Червонописка Марина Михайлівна, учитель біології та географії, за кращий електронний освітній ресурс «Скарбничка вчителя біології».

Шваюк Ірина Миколаївна, учитель української мови, за серію цифрових ресурсів із теми «На допомогу НУШенятам».